İngiltere Premier Lig 26.hafta maçında Manchester City-Newcastle United karşı karşıya geliyor. Saat 15:30’da başlayan mücadele canlı yayınlanıyor. İşte, Manchester City-Newcastle United canlı izleyebileceğiniz link…

Arjantin Premier Lig karşılaşması bugün Manchester City-Newcastle United  Central maçı ile devam ediyor. Sporseverler bu önemli maçı nasıl izleyeceğini sıklıkla araştırmaya başladı. Manchester City-Newcastle United  maçını şifresiz canlı veren kanalı izlemek için sayfamızdaki S Sport linki kullanmanız yeterli. İşte Manchester City-Newcastle United  maçı şifresiz canlı izleme monitörü…

İngiltere Premier Lig’de maçlar tüm hızıyla devam ediyor. Maç ile alakalı ayrıntılar araştırılıyor. Peki, Manchester City-Newcastle United  maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

MANCHESTER CİTY-NEWCASTLE UNİTED MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

04 Mart Cumartesi günü Saat 15:30’da başlayan müsabaka S Sport kanalından canlı yayınlanmaktadır. Ancak haber sayfamızda alternatif kanallar sunulmaktadır. Yayına erişmek için linke tıklamanız yeterlidir.

MANCHESTER CİTY-NEWCASTLE UNİTED MAÇIN HAKEMİ KİM?

Manchester City-Newcastle United iNGİLTERE Premier Lig mücadelesinde karşı karşıya geliyor. Etihad Stadyumu’nda oynana karşılaşmayı hakem S. Hooper yönetecek.

MANCHESTER CİTY-NEWCASTLE UNİTED MAÇINI ONLİNE İZLE