TPAO Batman Petrolspor, Liderlik İddiasını Sürdürüyor: 1954 Kelkit Belediyespor'u Hedefliyor

Anadolu'nun köklü spor kulüplerinden biri olan TPAO Batman Petrolspor, geçtiğimiz hafta Anadolu Üniversitesi'ni kendi sahasında mağlup ederek liderlik iddiasını güçlendirdi. Takım, büyük bir mücadele ve azimle sahaya çıkarak galibiyeti elde etti ve şimdi gözlerini bir sonraki rakibe çevirdi: 1954 Kelkit Belediyespor.

Ligde üst üste elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çeken TPAO Batman Petrolspor, 1954 Kelkit Belediyespor maçında da aynı performansı sergilemeye hazırlanıyor. Liderlik koltuğundan inmek niyetinde olmayan takım, rakibini gözüne kestirdi ve antrenmanlarını sıkı bir şekilde sürdürdü.

TPAO Batman Petrolspor'un teknik direktörü Mesut Toros, maç öncesinde yaptığı açıklamada, "Takımımız son derece motive ve hazır durumda. Geçtiğimiz maçlarda gösterdiğimiz performansı bu maçta da sergilemek için sahaya çıkacağız. Rakibimizi ciddiye alıyoruz ancak kendi oyunumuzu oynayarak galibiyeti hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

TPAO Batman Petrolspor, 1954 Kelkit Belediyespor karşısında göstereceği performansla liderlik iddiasını pekiştirmeyi hedefliyor. Maçın sonucu merakla beklenirken, futbolseverlerin de heyecanı dorukta.