Çağdaş Web TV’de yayınlanan Moderatörlüğünü Barış Arslan’ın yaptığı Çağdaş Spor’un stüdyoda canlı yayın konuğu olan TPAO Batman Petrolspor Teknik Direktörü Mesut Toros çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şampiyonlukların kolay kazanılmadığını dile getiren deneyimli teknik adam, “Bu bir bütündür. Hiçbir başarı tek başına kazanılmaz. Bunu her zaman söylüyorum. En aşağıdaki aşçısından, malzemecisine, en yukarıdaki vali, basın ve taraftarlarla oluyor.” dedi.

“ORTAMIMIZ VE SİNERJİMİZ ÇOK KUVVETLENDİ”

Takıma fazla yara açmadan, zarar vermeden her şeyin çok güzel gidildiğini belirten Mesut Toros, “Bunu devam ettirebiliriz diye düşünüyorum.” dedi.

"BAZI GERÇEKLERİ GÖRMEMİZ LAZIM"

Batmanlı futbolcuların performansıyla ilgili yöneltilen soruya Toros, "Oyuncularımız yetenekli, iyi oyuncular var. Çıkanların hepsi yetenekli. Ama dediğim gibi; 8 haftalık bir çalışma yapsaydık o çocukların gelişimine de kendi felsefemize göre katkı sağlardık. Ben genç oyuncuları oynatan bir hocayım. Geçen senede de Fethiye'de, 2005-2006 doğumlu oyuncuları oynatırdım. Bunu Nazilli Belediyespor'da da yaptım. Her gittiğimiz takımda elimizden geldiğince yapmaya çalıştık. Hedef büyük, herkes çok heyecanlı. Ama şuanda öyle zor bir virajdayız ki,  şampiyonluk yarışında sadece biz yokuz. Karşıyaka, Batman ve Elazığ büyük bir camia. Bazı gerçekleri de görmemiz lazım." şeklinde konuştu.

Haber: Abdurrahman AVŞAR