MUHTEŞEM DART ŞAMPİYONASI MUHTEŞEM DART ŞAMPİYONASI

Batman’da faaliyet gösteren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Batman Şube Başkanı İrfan Özdemir, kentteki önemli bir isim olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme, iş dünyası ile sporun bir araya geldiği anlamlı bir buluşmaya dönüştü.

Özdemir, ziyaretin amacının, iş dünyası ve sporun birbirine olan katkılarını değerlendirmek ve işbirliği olanaklarını artırmak olduğunu belirtti. Ayrıca, MÜSİAD olarak sporun gençlerin hayatına olumlu etkilerini desteklemeyi ve teşvik etmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Özperk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iş dünyasıyla sporun birleşiminin toplum için önemli olduğunu söyledi. Özperk, gençlerin spor aracılığıyla gelişimlerine katkı sağlayacak projelere her zaman destek verdiklerini belirtti.

Ziyaretin sonunda her iki taraf da işbirliği olanaklarını değerlendirme ve ortak projeler geliştirme konusunda mutabık kaldı. Bu olumlu buluşma, iş dünyası ile sporun kucaklaşması ve topluma daha fazla fayda sağlaması adına umut vaat edici bir adım olarak kaydedildi.