26 Kasım tarihinde; 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’nda büyük kadınlar ve büyük erkekler kategorilerinde yapılan “24 Kasım Öğretmenler Günü Dart Turnuvasına” 8 kadın ve 17 erkek olmak üzere toplamda 25 Öğretmen katıldı.

Filenin Sultanları Tayland'ı set vermeden yendi işte maçın özeti Filenin Sultanları Tayland'ı set vermeden yendi işte maçın özeti

Büyük Kadınlar kategorisinde; Zeynep Şeyda ACAR birinci, Neşe CİHAN ikinci, İpek DEMİR ve Zeynep KORKMAZ üçüncü. Büyük Erkekler kategorisinde; Kadir SEVGİ birinci, Kasım ÇETİN ikinci, Emin ŞEKER ve Ali DEMİR üçüncü olup madalya almaya hak kazandılar.

Yapılan “24 Kasım Öğretmenler Günü Dart Turnuvası”nda dereceye giren  Öğremenleri tebrik eden TBBDF Batman İl Temsilcisi Ömer Durmaz; bilgiyi sadece anlatmakla kalmayan, aynı zamanda geleceğimizin şekillenmesine de katkı sağlayan, sabrı, sevgisi ve özverisi ile öğrencilerinin yolunu aydınlatan ve hepimizin hayatında oldukça önemli bir yere sahip olan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlarken,  her daim destekçileri olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına ve turnuvanın gerçekleşmesinde katkıda bulunan herkese teşekkür ettiklerini söyledi. (Spor servisi)