TFF 3. Lig 2. Grup 3. Hafta maçında, Pazarspor ile Karşıyaka karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 15:00'da başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya hesaplarından naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF Pazarspor - Karşıyaka, Pazarspor, Karşıyaka, Canlı izle, Canlı, İzle, 3. Lig 2. Grup 3. Hafta maçında Pazarspor ile Karşıyaka, Pazarspor karşılaşıyor. İki takımda galibiyet elde etmek için sahaya çıktı. Pazarspor - Karşıyaka maçını canlı izle, TFF 3. Lig maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olmadığı için kulüpler kendi platformundan canlı yayınlanıyor.

Pazarspor Karşıyaka canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

Pazarspor Karşıyaka maçı canlı izle, Pazarspor Karşıyaka canlı yayın izle, Pazarspor Karşıyaka canlı maç izle.

Pazarspor - Karşıyaka maçı saat kaçta hangi kanalda?

Pazarspor ile Karşıyaka maçı 23 Eylül Cumartesi günü saat 15:00’da başlayacak. Mücadele Kulüplerin sosyal medya platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.

Pazarspor - Karşıyaka Maçı Canlı İzle, TIKLA