Batman’da faaliyet yürüten Şampiyon Halı Saha sahibi Hüseyin Kaya ve Cemal Demir 19 Mayıs Semt sahasında futbol kursu gören öğrencilere malzeme yardımında bulundu.

 Şampiyon Halı Saha sahipleri Hüseyin Kaya ve Cemal Demir, Batman 19 Mayıs Semt Sahasında futbol eğitimi alan sporculara malzeme yardımında bulundu. Eşofman takımından oluşan spor malzemesini öğrencilere dağıtan Kaya ve Demir, Batman’da bir halı saha işletmecisi olarak çocuklara sahip çıkılması gerektiğini hatırlatarak, “Bizlerde bir nebze olsun elimizden geldiğince burada futbol eğitimi gören çocuklarımıza malzeme yardımında bulunduk. Amacımız bu çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durup spora yönlendirmek olduğunu ve bu konuda üzerimize düşeni yerine getirmek için bir nebze olsun destekte bulunduk.” dedi.

Futbol antrenörleri tarafından 19 Mayıs Semt sahasında çocukların idmanlarına gelerek malzeme dağıtan Şampiyon Halı Saha sahipleri Hüseyin Kaya ve Cemal Demir ’bu çocuklar ve gençler bizim geleceğimizdir. Herkesin bu çocuklara ve 19 Mayıs Semt sahasında futbol eğitimi gören maddi durumu olmayan sporculara sahip çıkmaları gerekir. Amacımız bu çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya teşvik etmek ve elimizden geldiğince topluma kazandırmak adına spor çatısı altında bir arada tutup gereken malzeme desteğinde bulunmak gerekir. İnşallah bu desteğimiz devam edecektir’ dedi.

Öğrenciler de yapılan malzeme yardımından dolayı Hüseyin Kaya ve Cemal Demir’e teşekkür etti.

Haber: Abdurrahman AVŞAR

Gram altında son durum! İşte güncel fiyatlar Gram altında son durum! İşte güncel fiyatlar