Filenin Sultanları Tayland'ı set vermeden yendi işte maçın özeti Filenin Sultanları Tayland'ı set vermeden yendi işte maçın özeti

Milli Taekwandocu Hayrünnisa İzmir, son olarak Muğla ilinde yapılan Büyükler Türkiye şampiyonasında şansız bir şekilde ikinci olduğunu ve bunun telafisini sonraki şampiyonluklarda telafi edeceğini söyledi.

Antrenör Habip Çelik ise, 57 kg’da 91 sporcu arasında Türkiye ikincisi olan Milli sporcusu Hayrünnisa İzmir’in daha iyi başarılara imza atacağına inandığını söyledi. Çelik yaptığı açıklamada; “Bütün başarılarımızın arkasında Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’in büyük emek ve katkıları var. O yüzden bu mutluluğumuzu sporcumuzla birlikte Sayın Müdürümüzle paylaşmak istedik. Şimdi Milli sporcumuz Hayrünnisa İzmir 14 Şubat 2024 tarihinde Antalya ilinde yapılacak olan Uluslararası Türkiye Opende de ilimizi ve Türkiye’yi Milli takım formasıyla temsil edecek. Sporcumuz aynı zamanda Altın Yumruk Spor kulübünün de lisanslı oyuncusudur. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” diye konuştu. Kendisini ziyaret eden Hayrünnisa İzmir ve Antrenör Habip Çelik’i kutlayan İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, aynı başarıları Uluslararası müsabakalarda da beklediğini belirterek, başarılar diledi. (Spor servisi)