UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu rövanş maçında Sparta Prag Galatasaray maçında karşı karşıya geliyor. Sparta Prag Galatasaray maçı 22 Şubat Perşembe saat 23.00'de başlayan Exxen kanalından şifreli canlı yayınlanan karşılaşmadan anlık gelişmeler sayfamızda. Sparta Prag - Galatasaray maçı canlı izleme linki…

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu rövanş maçında Sparta Prag Galatasaray karşı karşıya geliyor. Sparta Prag Galatasaray maçı 22 Şubat Perşembe saat 23.00’de başlayacak. Exxen kanalından şifreli canlı yayınlanan karşılaşmadan anlık gelişmeler sayfamızda. Sparta Prag - Galatasaray maçı canlı izleme linki…

Sparta Prag - Galatasaray UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu rövanş mücadelesinde karşı karşıya geliyor. Maçta hakem A. Taylor düdük çalacak.

Sparta Prag - Galatasaray maçı saat kaçta hangi kanalda?

Saat 23:00’de başlayan müsabaka Exxen Kanalı’ndan canlı verilmektedir. Ancak haber sayfamızda alternatif kanallar sunulmaktadır. Yayına erişmek için linke tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca maç yayınları için kanal, platform ve frekans bilgileri de bu sayfada yer almaktadır. Bu şekilde üye olduğunuz TV platformu üzerinden maçı izleme imkanını görüntüleyebilirsiniz.

Bu maç ve diğer tüm spor programlarının TV’de hangi kanalda yayınlandıklarını görmek için Maç Bülteni sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.