Amedspor Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’dan veda mesajı…

Geçen seneden bu yana birlikteliğimiz malesef son buluyor. Ayrılık zamanı görüktü Çorum maçından dolayı üzgününüz kaybettiğimiz için şampiyonluk yarışında büyük yara aldık gibi gözüküyor. Ama inşallah sezon başından beri söylediğim o şampiyonluk bundan sonraki maçlarda kazana kazana gelir. 

Güzel günler yaşadık mutlu günler yaşadık burdaki o taraftar çoşkusunu inanılmaz güzel keyif verici, çok zorlu süreçlerde atlattık burda, deprem gibi Bursa maçı gibi bunların hepsinde dimdik ayakta durduk kendi ekibimin adınada konuşuyorum burda. 

Dünkü maçtan dolayı bırakmamız gerekiyordu zaten ama bıraktığımız gibi için üzgünüz, ama şu beni çok üzdü yaklaşık bir, bir buçuk senedir burdayız Amedspor taraftarının takıma desteği müthişti, ama taraftarın içine sığınmış bir kaç tane kendini bilmezin 15 20 dakikada oyuncularımızı isim vermeden herhangi bir oyuncumuzu ıslıklaması beni gerçekten yıktı beni çok üzdü Amedspor taraftarı oyuncusunu sonuna kadar 90 dakika desteklemeli bence kötü sonuçta kötü oyunda 90 dakika eyer ıslıklayacaksa hocasını tepki gösterecekse o zaman göstermeli diye düşünüyorum. 

Mutlu günlerimiz var bunun hatrına burda çalışmaktan ekibimin adına çok mutluyduk çok huzurluyduk, veda zamanı zor ne söyleyeceğimide bilmiyorum aslında inşallah bir dahaki sefere daha güzel daha başarılı dönemlerde görüşmek üzere, 
Gerçek Amedspor taraftarı hakkını helal etsin bir çok hayalimiz vardı başaramadık inşallah bizden sonra gelecek kişiler başarır. bize destekleriniz teşekkür ediyorum hoşçakalın. ifadelerini kullandı.

Kaynak: Spor72