TFF 2. Ligi’nde sezonun sona ermesinin ardından heyecan Playoff maçları ile devam ediyor. 12 Mayıs Perşembe günü çeyrek final maçları başlıyor. Playoff çeyrek final maçı Sivas Belediyespor ile Bodrumspor karşı karşıya geliyor. Sivas Belediyespor - Bodrumspor Canlı Yayın, Canlı izle,

TFF 2.Ligi’nde Play off çeyrek final ilk maçlar 12 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da Sivas Belediyespor - Bodrumspor maçı başladı. 2 maç üzerinden oynanacak eşleşmelerde birbirine üstünlük sağlayan takımlar adını yarı finale yazdıracak.

Sivas Belediyespor Bodrumspor maçı ne zaman, saat kaçta hangi kanalda?

TFF 2.Lig Play off çeyrek final ilk maçlar 12 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da
Sivas Belediyespor-Bodrumspor maçı başladı.

Sivas Belediyespor Bodrumspor maçı ne zaman, saat kaçta hangi kanalda?

Play Off ilk maç Sivas Belediyespor ile Bodrumspor maçı ne zaman, saat kaçta? Hangi kanalda? Sivas Sivas Belediyespor Bodrumspor maçı tüm detaylar haberimizde!

Sivas Belediyespor ile Bodrumspor müsabakası 12 Mayıs 2022 Perşembe saat 16.00’da oynanacak.

Sivas Belediyespor ile Bodrumspor Play Off çeyrek final ilk maçının canlı yayın detayları bulunamadı. Karşılaşmaların herhangi bir yayıncı kuruluşu bulunmuyor. Lakin Birçok takım maçlarını sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlıyor. Bu haber kullanıcıların bilgilenmesi ve yönlendirilmesi nedeniyle yapılmıştır.

Sivas Belediyespor-Bodrumspor maçı canlı izle