TFSKD Yönetim Kurulu, Diyarbakır’da TFF Futbol Saha Komiserleri görev ve kapsamı futbolda iletişim, kriz yönetimi ve koordinasyon konulu “Ercan ÇELİK” eğitim toplantısı yaptı. 

Toplantıya TFF Diyarbakır Bölge Müdürü Serkan Bayhan, Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Serkan Genç, Diyarbakır ASKF Başkanı Remzi Dayan, MHK 8.Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Adem Elgörmüş, TFF Diyarbakır İl Hakem Kurulu Başkanı Osman Toker, TFF Diyarbakır İl Temsilcisi Mehmet Altındağ, TFFHGD Diyarbakır Şube Başkanı Lütfullah Aslan, TÜFAD Diyarbakır Şube Başkanı Abdülsamet Karakaş yanı sıra, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Mücahit Ceylan, GSYD Başkanı ve TRT Kürdi yorumcusu Yılmaz BAY, Birçok dernek başkanları ve Gazeteciler katıldı.

Diyarbakır’da City Wells Suit Hotel'de düzenlenen eğitime, TFSKD Genel Başkanı Hüseyin Doğan ve kurul üyelerinin yanı sıra Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman, Siirt, Şırnak ve Bingöl illerinden 15 temsilci katıldı.

Eğitimde Futbol Saha Komiserleri görev ve kapsamı, futbolda iletişim, kriz yönetimi ve koordinasyon değerlendirmesi yapıldı.

TFF Futbol Saha Komiserleri görev ve kapsamı futbolda iletişim, kriz yönetimi ve koordinasyon konulu “Ercan ÇELİK” eğitim toplantısına katılan TFSKD Şube Temsilcilerine başarı belgesi ve plaket takdim edildi.

Kaynak: SPOR72