TPAO Batman Petrolspor, yeni sezon öncesi hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Takımın idari kadrosu ve futbolcuları, enerjik bir şekilde kamp çalışmalarını gerçekleştirerek hedeflerine odaklanmış durumdalar.

Kamp boyunca yapılan yoğun antrenman seansları, futbolcuların dayanıklılığını artırmanın yanı sıra takımın oyun planını daha etkili bir şekilde uygulama yeteneklerini geliştirme amacını taşıyor. Ayrıca, mental ve fiziksel olarak zorlu koşullar altında çalışarak oyuncuların karakter ve dayanıklılık kapasitesini sınama fırsatı dağuruyor.

TPAO Batman Petrolspor Basın Sözcüsü Cemal Kaya; “Kamp için Bolu’dayız. Takımımızın uyum ve değerlendirmesi görmek, eksik mevkilerin güçlendirilmesi için Kulüp Başkanımız Mustafa Demir ile yoğun mesai harcıyoruz. Yeni sezonun umutlarına ve başarı hedeflerine ulaşması açısından tüm olasıkları değerlendiriyoruz. Takımın saha içindeki performansını ve kazanma arzusunu görmek bizi çok mutlu ediyor.  22 kişilik kadroyla çift antrenman ile güç depolayan takımımız kamp çalışmaları yalnızca fiziksel kondisyonlarını artırmakla kalmıyor, aynı zamanda takım içi uyumu geliştirme ve yeni transferlerin entegrasyonunu sağlama konusunda da büyük bir çaba harcıyor. Teknik ekip, futbolcularımızın hem saha içi performanslarını iyileştirme hem de taktiksel anlayışlarını güçlendirme konusunda rehberlik ediyor. Kamp çalışmalarımız gelecekteki başarılara zemin hazırlayacağına dair inancımız her geçen gün daha da güçleniyor. Süreci iyi değerlendirerek kamp takvimini sürdüreceğiz.“ ifadelerini kullandı. ( TPAO Batman Petrolspor Basın)