TPAO Batman Petrolspor Basın Sözcüsü Cemal Kaya; transfer sürecinin önemine vurgu yaparak, "Batman Petrolspor olarak hedefimiz, şampiyonluk mücadelesi verecek güçlü bir ekip oluşturmaktır. Bu doğrultuda, mevcut kadromuzu güçlendirecek ve takımın ihtiyaç duyduğu noktalara takviye yapacağız." Ayrıca; eksik kademelerde çalışmalarının tam anlamıyla başlandığı ve gelecek sezon için iddialı bir takım kurma hedefinde olduklarını belirtti.

Özellikle eksik mevkilerde takımı güçlendirmeyi planladığımız 4-5 yetenekli futbolcuyu kadromuza katmak için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Kaya “Petrolspor’da transfer bitmedi. Her an gelişmeler olabilir, içiniz rahat olsun” dedi

Transfer sürecinin detayları ve yeni transferlerle ilgili güncel bilgiler, kulüp yönetimi tarafından düzenli olarak kamuoyuyla paylaşılacak. Batman Petrolspor'un taraftarları ve futbolseverler, heyecanla takımın kadrosundaki güçlü isimleri görmeyi bekliyor.  Taraftarlarımız ve Batman camiası gelecek sezonki performansı için umut dolu olsunlar.