TFF 2. Lig temsilcisi Diyarbekirspor’un Diyarbakır’da yaşadığı tesis sorununun çözülmemesi nedeniyle Diyarbekir tesislerini İstanbul’da konaklayıp Lig maçları için İstanbul Diyarbakır’a git gel yapmaktaydı. Diyarbekirspor’un şampiyonluk yaşadığı sezonda 2. Başkanlık görevini yürüten Veysi Avşar’ın destekleriyle takımın tesis sorunu çözüldü.

AVŞAR’IN DİYARBEKİRSPOR’A DESTEĞİ SÜRÜYOR.

Diyarbekirspor’un şampiyonluk yaşadığı sezonda 2. Başkanlık görevini yürüten Veysi Avşar’ın destekleriyle takımın tesis sorunu çözüldü.

Veysi Avşar yönetimden ayrılmasına rağmen, takıma olan desteğini sürdürdü. Tesis sorunu nedeniyle zor günler geçiren kulüp için devreye giren Avşar, sorunun geçici olarak çözülmesini sağladı.

Takımın bundan sonra Ergani yolu üzerinde bulunan tesiste kalacak, Çalışmalarını Ergani’de yapacak.

Memlekete karşı sorumlulukları bulunduğunu belirten Veysi Avşar, ”Bu memleket ve bu kulüp bizim. Geçmişte burada emeğimiz oldu. Her zaman için üzerimize düşeni yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. İnşallah takımımız bir an önce bu kötü durumdan kurtulur, hak ettiği yere gelir” dedi.

Diyarbekirspor yönetimi, Veysi Avşar’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Diyarbekirspor Başkanı Turan İlgin ise, Veysi Avşar’ın şampiyon oldukları dönemde, kulübe çok ciddi emek verdiğini belirterek, bugün de bu vefasını ve desteğini sürdürdüğünü söyledi.