Batman Petrolspor’un itici gücü Yarasalar Taraftar Grubu düzenledikleri kahvaltıda basın ve üyeleriyle bir araya geldiler.

Yarasalar Taraftar Grubu üyeleri 9 Ekim Pazar günü saat 11.30’da kaynaşma kahvaltısı' düzenledi.

İSTİŞARE VE KAYNAŞMA TOPLANTISI

Yarasalar Taraftarlar Grubu, Bugün Abdullah Usta’da sabah kahvaltısı, basın ve istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Yarasalar Taraftarlar Grubu Başkanı İbrahim Akdağ, Yarasalar tribün liderleri ve semt temsilcileri ve  taraftarlar katıldı. Açılış konuşmasını Yarasalar Grubu başkanı İbrahim Akdağ yaptıktan sonra şunları söyledi: “ Yarasalar her zaman her yerde Batman Petrolspor’un yanında olmuştur. Gönül verdiğimiz kırmızı beyazlı takımımıza Her şartta yer yerde mekan farketmeksizin gereken desteği veriyoruz vermeye devam edecez”

Grubumuz zor şartlarda her maçta deplasmanda neresi olursa olsun fark etmeksizin yanındadır ve yalnız bırakmayarak tam destek veriyor.  Sizlerden isteğimiz Taraftar Grubumuza iş insanlarımızdan basınımızdan ve şehrimizin dinamiklerinden destek vermeleridir.  İfadelerini kullandı

DOLU OLAN STAD VAR SATILAN BILET YOK

Petrolspor  Yarasalar Taraftar liderlerinden Şahin Ete, Yeni Batman Stadı’nda oynanan maçlarda dolu tribünlere oynuyoruz. Ama baktığımızda satılan biletler görünmüyor. Taraftarların sayısı neden net bir şekilde açıklanmıyor.

Maça yaklasik 10-12 bin gibi taraftar geldiği ve Bu sezon oynadığımız bütün maçlarda neden taraftar sayının düşük söylendiğini anlayamadım. Bu konu ile ilgili Petrolspor Yönetimi ve Batman Gençlik Spor il Müdürlüğünden açıklama bekliyoruz.

Grup lideri İbrahim Akdağ, Taraftar Derneğimize desteklerinden dolayı iş insanlarına huzurlarınızda grubum adına teşekkürlerimi iletiyorum. Toplantı sonunda taraftarlar ve gazetecilere hatıra pozu verdi.