TPAO Batman Petrolspor hazırlıklarını sürdürmeye devam etti TPAO Batman Petrolspor hazırlıklarını sürdürmeye devam etti

TPAO Batman Petrolspor 3. Lig 2. Grup karşılaşmasında Amasyaspor FK, takımını Batman Şehir Stadı'nda konuk edecek. Kırmızı beyazlı ekip oynayacağı karşılaşmada mutlak galibiyet hedeflerken, Basın Sözcüsü Cemal Kaya, zorlu mücadelede taraftarları desteğe davet etti.

“TARAFTAR DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Teknik Direktör Mesut TOROS nezaretinde hazırlıklarını çift antrenman ile sürdüren TPAO Batman Petrolspor Kulübü maç hazırlıklarını tamamladı. Moral ve motivasyonu yüksek bir şekilde maça hazırlanan kırmızı beyazlılar taraftarı önünde çıkacağı zorlu mücadeleden galibiyetle ayrılmayı hedefliyor.
Tüm taraftarları maça davet eden TPAO Batman Petrolspor Basın Sözcüsü Cemal Kaya; “Geçtiğimiz hafta Amberçay Eynesil karşısında iyi bir oyun ortaya koyarak galip gelen taraf olduk. Bu hafta ise evimizde Amasyaspor FK'yi konuk edeceğiz. Pazar günü saat 14.00’de oynanacak olan karşılaşmaya bütün taraftarlarımızı davet ediyoruz. Özellikle kendi evimizde oynayacağımız karşılaşmalarda taraftar desteği oldukça önemli. Biz bu maça konsantre olduk ve mutlak galibiyet hedefliyoruz. Taraftarımızın desteğiyle bu maçı alacağımıza inanıyorum. ” diye konuştu.