Ekmeğe yeni zamlar geldi Ekmeğe yeni zamlar geldi

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) Batman Şube Başkanı Faysal Aydın ve yönetim kurulu üyesi Cüneyt Dabakoğlu Halk Eğitim Müdürü Bilal Serik’i makamında ziyaret etti.

Halk Eğitim Müdür'ü Bilal Serik'e TÜFAD'a bağlı antrenörlere yapmış olduğu katkılar vesilesi ile TÜFAD Batman Şubesi Başkanı Faysal Aydın ve yönetim kurulu üyesi Cüneyt Dabakoğlu ile birlikte teşekkür ziyaretinde bulundu.

Müdür Bilal Serik'i makamında ziyaret eden TÜFAD Batman Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Faysal Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Dabakoğlu, Batman'daki futbolu ve diğer spor branşlarının ileriye dönük gelişimi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Batman futbolu,amatör ligler ele alındı.Futbolda altyapının önemine değinildi. TÜFAD Batman Şube Başkanı Faysal Aydın, Batman'da açılan antrenör kursları ile ilgili bilgilendirmede bulunup, TÜFAD'a bağlı antrenörlere kurs açma imkanı sağlayan Halk Eğitim Müdürü Bilal Serik ve Müdür Yardımcısı Nihat Bahşi'ye teşekkür etti.

Haber: Abdurrahman AVŞAR