Batman sokaklarında kendi halinde ve zararsız bir şekilde gezen 43 yaşındaki Ramazan Özel isimli engelli genç, hayırseverlerden kendisine protez ayak ve akülü araba alınmasını istiyor.  

Ferhat Nasıroğlu büyük müjdeyi verdi! Ferhat Nasıroğlu büyük müjdeyi verdi!

Hayırseverlerin desteğiyle daha önce aldığı protez ayağının çürüdüğünü ve kullanılamaz hale geldiğini belirten Özel, eskisi gibi yürüyemediğini ve zor durumda olduğunu söyledi.

Bir ayağının olmamasından dolayı çoğu kez günlerce eve mahkûm kaldığını belirten 43 yaşındaki engelli genç Ramazan Özel şunları söyledi; “43 yaşında olmama rağmen yürüme güçlüğü çekiyorum. Sayın Valimizden, İş İnsanlarından ve hayırseverlerimizden bana protez ayak ve akülü araba almalarını istiyorum. Bir çok engelli arkadaşımın akülü arabaları var. Ayağından engelli olanların protez ayakları var. Bende onlar gibi gezmek ve sosyalleşmek istiyorum. Ancak akülü arabam olmadığı için eve mahkûm kalıyorum. Çoğu kez yaşadığım hayata çok üzülüyorum. Engeli olduğum için işte bulamıyorum. Allan rızası için bana sahip çıkmalarını bekliyorum.” diye konuştu.