Survivor All Star 2024, yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu bölümde, eleme potasında yer alan Atakan, Ogeday, Merve ve Hilmicem'in adada kalmak için verdikleri zorlu mücadele ekrana gelecek. Yarışmacılar, adaya veda etmemek için tüm yeteneklerini sergileyecekler.

Survivor All Star 2024 Yayın Akışı

Survivor Bu Akşam Neden Yok?

Survivor All Star 2024'ün 1 Haziran 2024 tarihli yeni bölümü, TV8 yayın akışından çıkarıldı. Bunun nedeni, bu akşam saat 22.00'de oynanacak olan Şampiyonlar Ligi Finali (Dortmund - Real Madrid) maçı. Bu sebeple, Survivor'ın yeni bölümü 2 Haziran Pazar akşamı saat 20.00'de yayınlanacak.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yeni bölümde, eleme potasında yer alan Atakan, Ogeday, Merve ve Hilmicem'in adaya veda etmemek için verdikleri mücadele ekranlara gelecek. İzleyiciler, büyük finale adım adım yaklaşan yarışmacıların performansını merakla bekliyor.

Batman Belediyesi, kadınlara yönelik eğitimlerini sürdürüyor Batman Belediyesi, kadınlara yönelik eğitimlerini sürdürüyor

Survivor Yeni Bolum1

İzleyici Beklentisi

Survivor hayranları, yeni bölümde kimin eleneceğini ve kimin adada kalacağını büyük bir merakla bekliyor. Özellikle final yaklaştıkça yarışmanın heyecanı artıyor ve her bölümde izleyicilere sürprizler sunuluyor. Bu sezon, güçlü performanslar ve beklenmedik gelişmelerle dolu.

Program Değişikliği

1 Haziran'daki Şampiyonlar Ligi Finali nedeniyle Survivor'ın bu akşamki bölümü ertelendi. Program değişikliği nedeniyle yeni bölüm 2 Haziran Pazar akşamı saat 20.00'de yayınlanacak. Bu erteleme, Survivor hayranlarının merakla beklediği yeni bölüm için sabırsızlanmalarına neden oldu.